2013

Bunu gelenekselleştirmek güzel. Daha öncekiler için;

2012
2011

2013 yılı aslında benim için yeni bir iş heyecanı ile başlamıştı. 2 yıllık Zarakol Digital maceramdan sonra Wanda Digital ekibine katılmıştım. Hatta Bir önceki yılın yazısında;

  • Yeni bir iş daha! : Ece’yi hemen takiben benim geçtiğimiz yıl “yeni bir iş” olarak tanımladığım Zarakol Digital’deki işimden bir buçuk yıl çalıştıktan sonra ayrılmam muhtemelen 2012′nin bize getirdiği en sürpriz gelişme. 2013′te de bu maddeyi yazarsam sıkıntı bendedir…

maddesi vardı. Buraya daha sonra döneceğim. İşte o yeni bir iş heyecanı ile başlayan yıl yüklü miktarda sağlık sorunları ile kendini heyecandan ziyade mutsuzluğa bıraktı. Nisan ayında terminal safra kesesi kanseri konan anneannem ile başlayan süreç, hemen bir ay sonrasında büyük dayımıza konan beyin kanseri teşhisi ve yaklaşık 5 ay sonraki vefatı ile devam etti. Fakat doktorların “sıkıntı var” tabir ettiği anneannem halen turp gibi -maşallah. En azından bunun tesellisi ile bir yılı daha bitirebilirim belki.

Sağlık problemlerini bir kenara bırakıp genel olarak bakınca ise aslında geçtiğimiz yıllara göre çok daha verimli ve güzel bir yıl olrak nitelendirebilirim bu yılı muhtemelen. “Buraya daha sonra döneceğim” dediğim kısma dönersem; Wanda Digital’da Socialist olarak başladığım yıl, Karbonat’da Social Projects Manager olarak bitiyor. Haziran ayında yaptığım bu ikinci değişiklik (sanırsam sıkıntı bende diyebilirim) muhtemelen hayatımda yaptığım iyi değişikliklerden birisi olarak bu almanaklar arasında yerini alacaktır. Ece’nin tabiri ile yerimi buldum. Bunun dışında bir hayalimi daha gerçekleştirdim ki bu da 9 günlük bir Londra gezisi olarak 2013 yılının en damağımda kalan günleri olarak almanaktaki yerini alabilir. Ve son olarak; artık bir Fender’im var. Gitar değil, Mustang I amfi; fakat bu da bir başlangıç -geçtiğimiz yıllarda hiç Fender’im yoktu.

2014’ten Beklentiler : Daha sağlıklı geçsin. Daha az kötü haber olsun. Onun dışında bu yılın stabilitesi iyidir. Böyle devam.

İyi seneler.